5 Simple Techniques For gulet kiralama

Ece Yatcılık olarak daima en iyisini ve en mükemmelini sunma arzumuzun bir sonucu olarak eşi olmayan yatlarla exceptional bir servis vermek amacı ile Ece Distinctive Yachts servisimizi sizlerin hizmetine sunduk.

Bodrum gulet yat, tekne kiralama ve kabin turları. Bodrum'da yat kiralama uzmanından yüzde yüz memnuniyet garantisi.

Bu guletlerimiz standart guletlere göre daha büyük olup kabinleri duş tuvaletleri daha geniştir ve donanımlarında klima ve jeneratör mevcut olup bir takım lüksleri de misafirlerine sunarlar sitemizden Lüks gulet kiralama için bir çOkay alternatif bulabilirsiniz. Tekne ve kabin Kiralamalarda kullanılırlar.

mansions and picturesque villages between The 2 continents of Europe and Asia. yacht charter istanbul

başarılı çalışmalarına devam etmekte ve Türk Deniz Sektörüne büyük katkılar sağlamaktadır.

We provide a wide selection of personal charter boats, motor-yacht constitution in istanbul for seek the services of over the Bosphorus in accordance with the dimensions within your group of friends and family. Luxurious or standard class party boats available on hourly or day-to-day foundation,

Ability YACHTS An influence yacht is usually a watercraft or vessel, ordinarily more compact than most kaynak ships. You can find inside our Internet site our number of energy yachts obtainable for constitution.

This kaynak really is a regular security check that we use to stop spammers from making fake accounts and spamming consumers.

Mavi Yolculuk teknelerde yiyecek ve içecekler. Menü programları, tam pansiyon mavi yolculuk yemek ve içecek detayları.

Genelde tüm guletler aynı genel yapıya sahip olup iki kişilik kabinleri ve her kabinde duş tuvaleti vardır. Bu tekneler donanımları itibarı ile jeneratör ve klima bulundurmazlar bu nedenle fiyatları diğer guletlere göre daha ucuzdur.

The brand new technology motoryacht constructing with composite materials, grp glass reinforced plastic which happens to be lighter and very proof against seawater, Significant Tensile Steel hull yachts topped with maritime quality Aluminium superstructures with an exclusive welding product that isolates steel from aluminium to prevent anodizing and epoxy bonding materials with Carbon kevlar fibres are generally utilized for excess energy and seaworthiness.

Yapmanız gereken tek şey bizlerle temasa geçmek ve mavi yolculuk da exculusive ayrıcalıklarımızdan faydalanmak olacaktır.

As Kaya Yachting, we would like you, our valuable clientele to practical experience and take pleasure in the exclusive splendor devamı from the Turkish coastline and it'll be our pleasure to offer you our all inclusive blue voyage deals together with other companies.

Marmaris gulet yat, tekne kiralama ve kabin turları.Marmaris'de yat kiralama uzmanından yüzde yüz memnuniyet garantisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *